Zumba Fitness porwała wyszkowian [AUDIO/FOTO]

Wczoraj na placu Miejskim w mgnieniu oka spalały się… kalorie! Zumba Fitness porwała wyszkowian. Energiczny trening, który przede wszystkim dawał radość uczestnikom zarażał przechodniów. Zajęcia będą organizowane jeszcze przez najbliższe dwa poniedziałki. Taki początek tygodnia zdecydowanie podoba się mieszkańcom.

Wakacyjne sportowo-muzyczne spotkania na placu Miejskim rozpoczęły się już w lipcu. Sierpień również zapowiada się interesująco. Cykl wydarzeń na świeżym powietrzu rozpoczęła Zumba Fitness prowadzona przez Joannę Zglec. Uczestnicy treningu swoją energią i uśmiechem zarażali przechodniów, którzy dołączali do wspólnej zabawy – bo jak podkreśla instruktorka – Zumba to przede wszystkim zabawa.

Zumba Fitness to połączenie tańca i fitness-u, ale przede wszystkim jest to dobra zabawa. To spalanie kalorii, porywająca muzyka. Uczymy się koordynacji, poczucia rytmu. Do tego nawet nie czujemy, że nasze ciało pracuje, że ćwiczymy. Jest to po prostu dobra zabawa! – mówi Joanna Zglec.

Treningi Zumby na placu Miejskim dopasowywane są do osób biorących udział. Jak zaznacza instruktorka, Zumba ma szeroki wachlarz możliwości – są zajęcia wzmacniające z obciążeniem własnego ciała, ale też dla dzieci, seniorów, kobiet w ciąży, osób początkujących i po kontuzjach.

Aktywny poniedziałkowy wieczór to dobra dawka energii na cały tydzień, potwierdzają uczestnicy treningu – Super, oby więcej takich poniedziałków! / My lubimy tańczyć, więc bardzo nam się podoba / To oderwanie się od rzeczywistości, chwila dla siebie / Takie spotkania zbliżają ludzi, dużo osób może spędzić wolny wieczór razem – zachęcają.

To nie koniec atrakcji na ten tydzień. W niedzielę na placu Miejskim zagra kapela „Na luzie”. Koncert o godz. 16.30. Szczegóły pozostałych wydarzeń na poniższym plakacie.

MG

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *