Żukowski i Marszał w zarządzie powiatu

Podjęto decyzję związaną z desygnowaniem kandydatów do zarządu powiatu wyszkowskiego oraz na przewodniczącego rady. Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oraz Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa wydali oficjalne oświadczenie.

Zgodnie z decyzją o zawarciu koalicji między Komitetem Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości oraz Komitetem Wyborczym Wyborców Wspólnota Samorządowa (o czym pisaliśmy TUTAJ) ich przedstawiciele, Waldemar Sobczak i Grzegorz Nowosielski powołali nowych członków do zarządu powiatu.

Na Stanowisko Starosty Powiatu Wyszkowskiego powołano Jerzego Żukowskiego (radny powiatu wyszkowskiego w latach 2006-2010 i 2014-2018).

Wicestarostą będzie obecny Naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim Leszek Marszał.

Przewodniczącym Rady Powiatu w Wyszkowie zostanie Waldemar Sobczak, wicestarosta powiatu w latach 2006-2010, od 2010 radny powiatu.

Jak czytamy w oświadczeniu – zmiany mają na celu podniesienie jakości świadczonych usług publicznych, lepszą komunikację z mieszkańcami i samorządami gminnymi oraz racjonalnie wydawanie środków z budżetu. Decyzje zostaną przegłosowane na najbliższym posiedzeniu nowej Rady Powiatu, czyli 23 listopada.

MG

Tagi:

1 Komentarz

  1. anonim Reply

    Żukowski był radnym powiatu także w poprzedniej kadencji 2014 – 2018. Coś kiepsko wam zbieranie informacji idzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *