Zmarła Ewa Saulewicz. Miała 50 lat

Odeszła Ewa Saulewicz, wieloletnia nauczycielka języka polskiego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie.

Ewa Saulewicz była doświadczoną nauczycielką języka polskiego. W I Liceum Ogólnokształcącym uczyła od 1 września 1997 roku do 31 sierpnia 2013 roku. Po 16 latach pracy w wyszkowskiej placówce przeniosła się do CXIX Liceum Ogólnokształcącego im. Jacka Kuronia w Warszawie.

W 2018 roku nauczycielka rozpoczęła pracę w CLV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie. Społeczność szkoły łączy się w żalu z rodziną polonistki – „Nie ma już Ciebie wśród nas, jednak w sercach naszych pozostaniesz…” Z głębokim żalem żegnamy profesor Ewę Saulewicz – doświadczoną polonistkę, sympatyczną, wrażliwą pełną życzliwości koleżankę, cudowną osobę. Łączymy się w żalu z rodziną, wierząc jednak, że nauczane przez panią Ewę „non omnis moriar” będzie aktualne także w odniesieniu do jej osoby – czytamy na stronie placówki.

Do kondolencji dołącza również dyrektor wyszkowskiej placówki, dla której Ewa Saulewicz była bliską koleżanką – Jesteśmy wstrząśnięci tą informacją. Z panią Saulewicz znałam się od lat. To dla mnie osobista strata i dla nas wszystkich. To ogromny żal. Przekazuję wyrazy współczucia dla całej rodziny i bliskich – mówi Dorota Piotrowicz

Msza św. w intencji zmarłej odbędzie się 8 marca o godz. 10.30 w kościele św. Anny w Wilanowie przy ul. Kolegiackiej 1.

MG

Tagi:

1 Komentarz

  1. Adam Reply

    Prosze poprawic artykuł. Po 16 latach przenisola sie do 119 liceum im. Jacka Kuronia. Dopiero od 2018 zaczela prace w LO CLV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *