Zginął motocyklista. Miał 23 lata [VIDEO]

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku drogowego, w którym zginął motocyklista. Do zdarzenia doszło w niedzielę w miejscowości Gaj na trasie S8. Policjanci apelują do kierowców o rozważną i bezpieczną jazdę.

Wczoraj (31.03) około godzi 15:30 dyżurny KPP w Wyszkowie otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze ekspresowej w miejscowości Gaj, gm. Zabrodzie. Jak wynika z pierwszych informacji ustalonych na miejscu zdarzenia przez policjantów ruchu drogowego, 23-letni motocyklista jadący w kierunku Białegostoku uderzył w tył naczepy ciężarowego volvo. Niestety, w wyniku zdarzenia kierujący motocyklem kawasaki poniósł śmierć na miejscu.

Utrudnienia na tym odcinku drogi trwały przez kilka godzin. Na miejscu pracowali policjanci, którzy wykonali m.in. oględziny miejsca wypadku i pojazdów biorących w nim udział, a także funkcjonariusze kierujący ruchem.

Dokładne okoliczności i przyczynę tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają wyszkowscy kryminalni. Policjanci apelują do kierowców o rozważną i bezpieczną jazdę.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *