Zgarnij bilety na Mayday 2!

„Mayday 2” to kultowy spektakl komediowy, który już 3 marca będzie można obejrzeć w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”. Duża dawka najlepszego humoru gwarantowana. Weź udział w konkursie i wygraj bilety na to wydarzenie!

„Mayday 2” to wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie. Oczywiście ciekawość oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży, w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru! Fantastyczna gra aktorska oraz doprecyzowana treść bawi do granic możliwości przez 120 minut, czego będzie można doświadczyć już 3 marca w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” o godz. 16.00 lub 19.30.

Już teraz możesz sprawić sobie i bliskiej Ci osobie tę dawkę humoru w prezencie! Do rozdania mamy dwa dwuosobowe zaproszenia (jedno na godzinę 16.00, a drugie na 19.30). Wystarczy, że klikniesz na wydarzenie na Facebooku i w komentarzu podasz powód, dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać wejściówki*! Komentarz z największą ilością polubień wygrywa.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/384975272311288/

Konkurs trwa do 31 stycznia. Odbiór zaproszeń w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”.

*boczne miejsca na ławkach bez oparcia

MG

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *