Zagłosuj na wyszkowskie PSOUU podczas zakupów w Tesco

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wyszkowie po raz kolejny bierze udział w projekcie Tesco „Decydujesz, pomagamy”. Do wygrania jest grant w wysokości 5000 zł. Wystarczy Twój głos podczas zakupów w Tesco.

To już VI  edycja programu „Decydujesz, pomagamy”, w którym Tesco wraz z Fundacją Tesco wesprze inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności i przyzna granty aż 375 organizacjom z całego kraju na łączną sumę 1 125 000 zł. W konkursie bierze udział Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Wyszkowie z projektem pn. „Zdrowie to najpiękniejsze słowo świata”. Wystarczy podczas zakupów pobrać przy kasie żeton i wrzucić go do urny z opisem projektu. Zwycięzca otrzyma grant w wysokości 5000 zł. 

PSOUU koło w Wyszkowie udziela wsparcia osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Priorytetem stowarzyszenia jest szeroko rozumiane zdrowie podopiecznych podejmowane w pracy na ich rzecz, dlatego też pieniądze zostałyby przeznaczone na prowadzenie zajęć dla dzieci, warsztatów dla rodziców i spotkań z dietetykiem o tematyce zdrowego odżywiania. Ponadto PSOUU chce też zachęcać swoich wychowanków i ich rodziny do aktywności fizycznej.

Na projekt można głosować w czterech sklepach:

  • Wyszków, Pułtuska 96
  • Marki, Fabryczna 82 
  • Radzymin, Jana Pawła II 14 
  • Wołomin, 1-go Maja 34/34a 

Głosy zbierane są do 14 lipca.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *