Wyszków za Jurkiem! Dołącz do akcji i podpisz apel

Wyszkowski sztab WOŚP nie przyjmuje dymisji Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w związku ze śmiercią prezydenta Gdańska. Mówiłeś w ubiegłym roku w Wyszkowie: robimy rzeczy, które wprawiają w zdumienie ludzi na całym świecie. Róbmy je dalej, konsekwentnie, odważnie, mimo wszystkich przeciwności – podkreślają wyszkowianie w apelu skierowanym do inicjatora Orkiestry. Ty również możesz złożyć swój podpis.

Do grona ludzi sprzeciwiających się z decyzją Jurka Owsiaka, który w poniedziałek ogłosił swoją rezygnację z funkcji szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dołączyli wyszkowianie. Nauczyłeś nas, że nie ma spraw i sytuacji beznadziejnych, że zawsze trzeba walczyć, że dobro zwycięża, że gdy się jest razem, można wszystko. Dlatego dziś, my, wieloletni członkowie Twojej Orkiestry, zbudowani jej wartościami, prosimy Cię: zostań – piszą w liście, który już w poniedziałek zostanie zawieziony do siedziby Fundacji w Warszawie.

Apel można podpisać/lub wydrukować i złożyć w Urzędzie Miejskim w Wyszkowie, w pokoju nr 115 lub w kancelarii (I piętro) oraz w WOK „Hutnik” do 20 stycznia. List, oprócz wyszkowskiego sztabu, podpisał już m.in. burmistrz miasta Grzegorz Nowosielski, a zastępca burmistrza – Aneta Kowalewska informuje na swoim profilu Facebook`owym, że jest w stanie dostarczać list mieszkańcom do podpisania osobiście.

Kliknij i pobierz list: Apel do Jurka

MG

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *