Wyszków: radiowa debata wyborcza Radia Nadzieja [Transmisja]

W czwartek, 18 października, w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Wyszkowie odbędzie się debata wyborcza Radia Nadzieja. Do udziału w spotkaniu zaproszenie przyjęli kandydaci na urząd burmistrza Wyszkowa. Spotkanie będzie transmitowane na antenie Radia Nadzieja, a także w portalach Wyszkow24.pl i wZasiegu.pl.

Diecezjalna rozgłośnia od wielu lat zaprasza kandydatów ubiegających się o stanowiska samorządowe do wspólnej debaty, w dwóch etapach. Pierwszy etap (I tura wyborów) to okazja do prezentacji kandydatów, przedstawienia ich programów wyborczych i planów względem miasta. Debata w II turze wyborów staje się również okazją do wzajemnego dialogu i dyskusji pomiędzy kandydatami, również z udziałem pytań ze strony publiczności.

Debata rozpocznie się o godz. 16.30. Będzie transmitowana na żywo na antenie Radia Nadzieja (www.radionadzieja.pl), a także na łamach naszego portalu i portalu wZasięgu.pl (wideo). Zapraszamy do przyjścia na debatę, jak również do śledzenia transmisji.

O urząd burmistrza Wyszkowa ubiegają się:

Dariusz ANDRZEJEWSKI – KWW „MASZ WYBÓR”
Grzegorz NOWOSIELSKI –
KWW „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA”
Krzysztof OGRODZIŃSKI –
KWW „FORUM SAMORZĄDOWE DLA WYSZKOWA”
Ewa RUNO –
KW „PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ”
Piotr TUREK –
KW „POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE”

– Debata w I turze wyborów dotyczyć będzie programów wyborczych przedstawionych przez kandydatów. Wszyscy ubiegający się o urząd odpowiedzą też na pytania prowadzącego, będą mieli również czas na autoprezentację – mówi Maciej Kowalski, szef redakcji Radia Nadzieja, prowadzący cykl debat.

Do tej pory odbyła się debata z udziałem kandydatów na urząd prezydenta Łomży. Rozgłośnia zapowiada także debaty w II turze wyborów w Ostrołęce, Łomży, Ostrowi Maz. i Wyszkowie.

red

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *