Wyszków Liga już w kwietniu

Oficjalna inauguracja Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich już w kwietniu. Wyszków Liga to nowa odsłona rozgrywek. Zgłoszenia drużyn cały czas są przyjmowane.

Wyszków Liga, jak podkreślają organizatorzy to pewien powrót do korzeni, gdyż przez wiele lat na wyszkowskich boiskach gościła piłka dla fanatyków futbolu. Nie jest tajemnicą, że zarówno w Wyszkowie, jak i w okolicznych gminach wiele osób cyklicznie trenuje grę w piłkę nożną w koleżeńskim gronie, jednak zawsze pojawia się ten sam problem – nie mają gdzie sprawdzić swojego poziomu – mówi Dawid Krzyżewski z Ligi Bobra, która zajmie się nową odsłoną rozgrywek.

Liga Bobra ma ponad 7-letnie doświadczenie w tworzeniu wydarzeń sportowych, charytatywnych oraz rekreacyjnych. Najlepszą rekomendacją Ligi Bobra są drużyny z Wyszkowa, które od kilku sezonów walczą o tytuł mistrza. Wśród mieszkańców miasta nie brakuje zainteresowania nową inicjatywą – Praktycznie codziennie dostajemy telefon bądź wiadomość mailową z zapytaniem o nową federację Wyszków Ligi. To zupełna nowość w Wyszkowie. Chcemy zaoferować amatorom piłki federację na najwyższym poziomie – podkreśla koordynator ligi. Ponadto piłkarze nowej ligi mogą liczyć na profesjonalną obsługę meczową, związkowych sędziów z PZPN, oprawę muzyczną podczas kolejek, kącik gastronomiczny dla głodnych i spragnionych, obszerne relacje foto i wideo oraz wiele sportowej zabawy.

Zapisy prowadzone są przez stronę internetową www.ligabobra.pl/wyszkowliga

Oficjalnym partnerem nowych rozgrywek jest portal Wyszków24.pl oraz Radio Nadzieja.

MG

Tagi:

2 Komentarze

  1. PW Reply

    Czemu takie drogie wpisowe. Mlodziez ktora chodza do szkoly nie bedzie stac na to. A na pierwszy raz powinno sie zachecic aby bylo więcej druzyn. Znowu zapisze sie 5 druzyn i klapa. Niech urzad miasta dofinasuje i obnizcie wpisowe.

  2. Liga Bobra Reply

    Cieszy nas poruszenie tego tematu, ponieważ Wyszków Liga jako nowa federacja niestety nie ma wsparcia finansowego od Wyszkowskiego Samorządu. Wpisowe jest wprost proporcjonalne do poniesionych kosztów związanych z organizacją naszej Ligi. Edycja trwa aż 9 tygodni (w zależności od ilości drużyn). Natomiast wpisowe na tle innych lig, jest bardzo niskie, zważywszy na ilość materiałów i nagród jakie dajemy zawodnikom. Z drugiej strony, drużyna licząca 15 zawodników (to średnia w naszych rozgrywkach) poniesie koszt 60 zł za piłkarza. Patrząc na okres rozgrywek nie jest to znacząca suma, w porównaniu do kosztów wynajmu boiska, związkowej obsady sędziowskiej itp.
    Chcemy zrobić pierwszy krok, nowy rozdział w amatorskiej piłce w Wyszkowie. Kolejne kroki będą znacznie prostsze dla obu stron 🙂
    Stąd zachęcamy, http://www.ligabobra.pl/wyszkowliga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *