Wasz najpopularniejszy dzielnicowy [AUDIO]

Rozstrzygnięto plebiscyt na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku”. Już po raz drugi decyzją głosujących tytuł ten otrzymał st. asp. Przemysława Deluga. Policjant uzyskał prawie 2 tysiące głosów, z czego blisko 500 wpłynęło od czytelników Wyszków24.pl

Zakończyła się kolejna edycja plebiscytu o tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku”. Przez cały styczeń mieszkańcy powiatu wyszkowskiego mieli okazję oddawać swoje głosy na swoich faworytów. Wypełnione kupony głosujący mogli wrzucać do specjalnie przygotowanych skrzynek umieszczonych w Urzędzie Gminy w Rząśniku,  a także posterunkach Policji w Długosiodle, Somiance i Zabrodziu. Swój głos można było oddać także w formie elektronicznej na stronie internetowej KPP w Wyszkowie, a także  m.in. na łamach naszego portalu.

W plebiscycie udział wzięło 11 dzielnicowych ze wszystkich gmin powiatu wyszkowskiego. W ubiegłym tygodniu komisja konkursowa podliczyła wszystkie głosy. Łącznie było ich 4 751. Najwięcej głosów, a tym samym tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2018 roku” otrzymał st. asp. Przemysław Deluga zdobywając 1 969 głosów (z czego 492 głosy od czytelników Wyszków24.pl). Drugie miejsce zajął sierż. szt. Grzegorz Niemyski z Posterunku Policji w Somiance zdobywając 853 głosy (165 na Wyszków24.pl), a trzecie asp. Paweł Łojek z Posterunku Policji w Zabrodziu, na którego głosowało 636 osób (14 głosów na Wyszków24.pl).

St. asp. Przemysław Deluga służbę w Policji rozpoczął w 2005 roku. Funkcję dzielnicowego pełni od 10 lat. Obecnie jest dzielnicowym rejonu nr 3 i 4 (w zastępstwie) w Wyszkowie. Tytuł „Dzielnicowego Roku” otrzymał po raz pierwszy otrzymał w ubiegłym roku. Tym razem mieszkańcy ponownie nie zawiedli policjanta.

Serdecznie gratulujemy!

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *