Tragiczny wypadek w Kamieńczyku. Zginęły cztery osoby

Dzisiaj po godz. 18.00 doszło do tragicznego wypadku na drodze nr 62 w okolicy miejscowości Kamieńczyk. W drzewo uderzył bus przewożący sześć osób. Cztery zginęły na miejscu.

Jak podaje Marta Gierlicka z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie samochód marki NIssan Primastar zjechał z drogi, a następnie uderzył w drzewo. Podróżujące osoby to mężczyźni w przedziale wiekowym od 24 do 62 lat. Cztery osoby zginęły na miejscu. Jeden z mężczyzn z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala i tylko jeden z nich nie odniósł żadnych obrażeń. Bus ma numery rejestracyjne wskazujące na powiat węgrowski, jednak póki co nie wiadomo skąd byli podróżujący.

Marcin Turowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie dodaje iż samochód przed uderzeniem w drzewo dachował. Strażacy sukcesywnie wycinali z busa wszystkie osoby poszkodowane. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej oraz dwie grupy operacyjne z Wyszkowa i Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej z Warszawy.

Aktualnie na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Przejazd jest zablokowany w dwie strony.

MG

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *