Świat bez kobiet by nie istniał [AUDIO/FOTO]

Seniorzy z gminy Wyszków zaśpiewali dla pań. Koncert z okazji Dnia Kobiet to już tradycja. Salę Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” jak zawsze wypełniły te najstarsze, ale i młodsze wyszkowianki. Na scenie wystąpili też uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4.

Powracająca miłość, bez względu na wiek i status – było mottem dzisiejszego koncertu dla pań z okazji ich święta. Występy podziwiały zarówno wyszkowskie seniorki z Domu Dziennego Pobytu „Senior”, Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”, zespołu „Wyszkowiacy”, jak i koleżanki występujących uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4. Obecne były również zastępca burmistrza Aneta Kowalewska, pełnomocnik burmistrza ds. senioralnych w Urzędzie Miejskim Lidia Stępkowska, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszka Mróz, kierownik DDP „Senior” Dorota Wojtkowska i dyrektor SP 4 Ewa Runo. Wśród publiczności znaleźli się również panowie niezrzeszeni z żadną ze zorganizowanych grup.

Wyszkowscy seniorzy przygotowali wiele utworów zachęcając publiczność do wspólnego śpiewania. „Będziesz moją panią”, „Kto za tobą w szkole ganiał”, czy „Ładne oczy masz” to tylko niektóre z nich. Nie zabrakło też wierszy i życzeń, a wszystko dopracowane pod czujnym okiem Katarzyny GrzybowskiejŚwiat bez kobiet by nie istniał, mówią seniorzy:

Podczas koncertu wystąpili również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4, przenosząc starszą część publiczności w młodzieńcze lata. Oprócz piosenek, przygotowali spektakl teatralny pt. „Kobieta duża i mała”. Krótki program zakończył się gromkimi brawami. Na scenie wystąpili: Roksana Tybura, Patrycia Nisio, Julia Gronkiewicz, Aleksandra Runo, Julian Obuchowski, Krystian Uzdowski i Igor Tuszyński. Młodzież przygotowały Ewa Nowak-Kowalska i Ineza Pieniążek.

MG

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *