Sound’n’Grace wystąpi w Wyszkowie!

Chcemy w ten szczególny sposób upamiętnić 40. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Stąd zaproszenie dla naszych parafian i mieszkańców Wyszkowa na ten wyjątkowy koncert – mówi ks. kan. Kazimierz Wądołowski, kustosz Sanktuarium Świętej Rodziny, organizator koncertu.

– Św. Jan Paweł II jest bliski sercu wszystkich naszych parafian, to on błogosławił budowie naszej świątyni. Mam świadomość, że zawsze bliska jego sercu była rodzina. Nasza parafia i nasze sanktuarium to miejsce szczególnej modlitwy w intencji rodzin i narzeczonych. Chcemy złożyć hołd temu „największemu z rodu Polaków” – dodaje kustosz.

Koncert odbędzie się w kościele parafialnym (Sanktuarium Świętej Rodziny) 16 października o godz.19.30. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Sound’n’Grace nie jest klasycznym chórem gospel, zarówno pod względem repertuaru, jak i wizerunku scenicznego – koncertuje nie tylko w miejscach uznawanych za ‚święte’ ale i w klubach jazzowych (Akwarium Jazzarium, Tygmont, Hybrydy), rockowych (Hard Rock Café), w centrach artystycznych (Fabryka Trzciny, Teatr Praga) oraz na scenach prestiżowych teatrów (Teatr Capitol, Teatr Kwadrat, Teatr Polski). Wśród solistów, którzy pracowali, bądź nadal pracują z chórem, znajdują się laureaci Opolskich Debiutów (TVP1), Szansy na Sukces (TVP2), Twojej Drogi do Gwiazd (TVN) oraz Konkursu Piosenki im. Agnieszki Osieckiej.

red/sanktuariumrodziny.pl/soundngrace.pl

Media

Tagi:

1 Komentarz

  1. Pingback: W Wyszkowie wystąpi Sound’n’Grace! » Portal Informacyjny Radia Nadzieja [wZasięgu.pl]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *