Sołtys Leszczydołu Starego zaprasza na Bieg Walentynkowy [AUDIO]

Już w niedzielę, 17 lutego zakochane pary, ale i po prostu miłośnicy sportu będą mieli okazję zmierzyć się w IV Biegu Walentynkowym o Puchar Sołtysa Wsi Leszczydół Stary. Nagrody przewidziane są zarówno dla uczestników, jak i kibiców! Honorowym patronatem objął wydarzenie Poseł na Sejm RP Daniel Milewski.

Bieg Walentynkowy to połączenie dnia zakochanych ze sportem. Jak wspomina sołtys wsi Leszczydół Stary Monika Bieżuńska – inicjatywa powstała podczas jednej z rozmów z dyrektor Szkoły Podstawowej Agnieszką Drążewską, która zaproponowała taką formę integracji mieszkańców. Pierwszy bieg nie cieszył się zbyt dużą popularnością, jednak z roku na rok ranga wydarzenia zdecydowanie wzrasta.

IV edycję patronatem honorowym objął Poseł na Sejm RP Daniel Milewski, który ufundował medale z walentynkowym motywem dla wszystkich biegaczy – Pan poseł zaproponował sam, żeby przyjechać do nas. Mówił, że śledzi nasze poczynania i lubi takie osoby, które coś robią, tworzą, a przynajmniej próbują – mówi sołtys. Oprócz wspomnianych medali, najszybsi zostaną nagrodzeni m.in. bonami upominkowymi, czy karnetami na siłownie. Kibice również mogą liczyć na podarunki, bo tradycyjnie odbędzie się losowanie. Z kolei dla startujących zakochanych par przewidziana jest dodatkowa niespodzianka!

W tym roku zaplanowano 4 dystanse – 5 km, 2 km, 1 km (bieg dla uczniów) i 600 metrów (bieg dla par). Bieg rozpoczyna się o godz. 13.00 przy szkole w Leszczydole Starym. Zapisy na miejscu. Dla wszystkich gości przewidziany jest poczęstunek! Szczegóły biegu na stronie internetowej szkoły.

MG

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *