SŁUCHOBUS przyjedzie do Wyszkowa

23 lipca na parkingu przed Urzędem Miasta w godzinach 9-15 będzie można sprawdzić słuch. Badanie nie wymaga wcześniejszego zapisu i jest bezpłatne.

Osoby, które dostrzegają jakieś problemy ze słuchem mogą 23 lipca wykonać bezpłatne badanie. Samochód (SŁUCHOBUS) z gabinetem do badań zaparkuje na parkingu przed Urzędem Miasta, ul. Aleja Róż 2. Bezpłatne badanie jest adresowane głównie do osób powyżej 30 roku życia, które mają problem z prawidłowym słyszeniem. Badanie będzie wykonywane we wtorek 23 lipca w godzinach 9-15. Na badanie nie są prowadzone zapisy, należy przyjść bezpośrednio na miejsce. Aby wziąć udział w badaniu, nie jest potrzebny żaden dokument.

Badanie słuchu – audiometria tonalna – jest bezbolesne i nieinwazyjne trwa ok. 10-15 minut. Pacjent zakłada słuchawki i kolejno do każdego z uszu (nie do obu jednocześnie) są wysyłane dźwięki o różnym natężeniu. Zadaniem pacjenta jest naciskanie przycisku w momencie, gdy usłyszy dźwięk. Badanie pozwala na wstępne określenie charakteru i głębokości niedosłuchu. Wynik badania audiometrii tonalnej jest podstawą do ewentualnej dalszej diagnostyki w gabinecie SŁUCHMED.

UM
Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *