Rozstrzygnięcie konkursu na Dzień Matki z Tanrei!

Dziękujemy, że tak licznie odpowiedzieliście na nasze zaproszenie do wspólnej zabawy z Instytutem Piękna i Estetyki Tanrei. Do wygrania było pięć bonów z górnej półki, których łączna wartość to ponad 900 zł!

Zasady konkursu były bardzo proste. Wystarczyło pod postem konkursowym opublikować swoje zdjęcie z mamą lub jako mama – z dzieckiem, bo przecież każda mama zasługuje na chwilę relaksu! Im więcej „lajków” pod fotografią, tym większa szansa na bon o najwyższej wartości. W przeciągu niecałego tygodnia w zabawie wzięło udział ponad 50 osób! Było warto, bo wszyscy mieli szansę na wygraną, gdyż jedno z zaproszeń zostało rozlosowane wśród nienagrodzonych uczestników konkursu. Zacięta walka „o polubienia” zakończyła się dziś (24.05) o godzinie 15.00.

Bony, jakie można było wygrać to:

HYDRADERMABRAZJA (nazywaną też złuszczaniem wodnym) –  to zabieg nawilżający i odmładzający skórę. Działa na wszystkie typy skóry, umożliwia pozbycie się zmarszczek i przebarwień. Zabieg nadaje skórze blasku, dogłębnie ją nawilża i dotlenia naskórek. Wartość zaproszenia to 249 zł.

PRESOTERAPIA – jest to nic innego jak drenaż limfatyczny, czyli szczególnego rodzaju masaż, pomagający oczyścić organizm, pozbyć się obrzęków. Pobudza naturalne krążenie krwi i limfy a tym samym leczy m.in. drenuje nadmiar wody w organizmie, leczy cellulit, zapobiega powstawaniu żylaków. Wartość zaproszenia 180 zł.

INFUZJA TLENOWA – to zabieg wykonywany w celu poprawy stanu skóry. Dzięki niemu można w bardzo szybki sposób odmłodzić, odświeżyć i przywrócić blask twarzy. Zabieg wykonuje się przy pomocy czystego, sprężonego tlenu. Wartość zaproszenia to 119 zł.

Nagrodę główną, czyli zaproszenie na HYDRADERMABRAZJĘ otrzymuje Monika Kołodziejczyk. Jej wspólne zdjęcie z mamą zebrało aż 250 polubień! Gratulujemy!

Bony na PRESOTERAPIĘ otrzymują:
Mariola Krzeczkowska, której zdjęcie z synem uzyskało 212 lajków


Magdalena Gryc, jej zdjęcie z mamą otrzymało 164 polubienia


– o bon dla mamy walczyła również Milena Anna Krzeczkowska (158 lajków), ale pani Mariola Krzeczkowska otrzymała już nagrodę, zatem trzecie zaproszenie na PRESOTERAPIĘ otrzymuje Agata Sabak. Jej zdjęcie z maluszkiem zebrało 145 polubień

No i losowanie….

Konkurs na Dzień Matki - losowanie

Zaproszenie na INFUZJĘ TLENOWĄ wygrywa Karolina Kowalczyk.

Wygrane zaproszenia należy odebrać w Instytucie Piękna i Estetyki Tanrei, przy ul. Pułtuskiej 48.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *