Prawie cała gmina bez wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie informuje o przerwie w dostawie wody dla większości mieszkańców gminy.

W związku z przebudową kolidującej sieci wodociągowej w ulicy Sienkiewicza realizowaną w ramach inwestycji pn.: „Budowa obwodnicy śródmiejskiej Wyszkowa – etap III i IV”, w terminie od 15 do 16 października 2018 roku w godzinach od ok. 22:00 do ok.12:00 nastąpi przepięcie powstałej infrastruktury wodociągowej w ulicy Sienkiewicza w istniejącą sieć wodociągową. W związku z tym zachodzi konieczność wyłączenia na ten czas Stacji Uzdatniania Wody, a co za tym idzie nastąpi przerwa w dostawie wody dla większości mieszkańców Gminy Wyszków. Woda nie zostanie odłączona w Gulczewie, Tulewie i Kręgach.

źródło: PWiK/MG

Tagi:

4 Komentarzy

  1. PK Reply

    Bardzo ważna informacja. Dzięki. Jedynie drobna refleksja w związku z zamieszczonym zdjęciem (które jest super!): szklanka powinna być pusta, a kran suchy;)

  2. Pingback: Za tydzień pojedziemy obwodnicą śródmiejską » Wyszkow24.pl

  3. Pingback: Znamy termin otwarcia obwodnicy śródmiejskiej w Wyszkowie » Portal Informacyjny Radia Nadzieja [wZasięgu.pl]

  4. Wyszkowiak Reply

    Niemal 10 godz po planowanym terminie zakończenia prac a woda wciąż nie została przywrócona dla całego wyszkowa a wodociągi o tym milczą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *