Potrącił rowerzystę i uciekł. Poszukiwani świadkowie wypadku

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj (02.09) w Lucynowie. Kierujący samochodem potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca zdarzenia. Rowerzysta trafił do szpitala. Policjanci poszukują świadków tego wypadku.

Wyszkowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, w którym poszkodowany został rowerzysta. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 2 września około godziny 8:10 na ul. Warszawskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Leśną w Lucynowie. Jak wynika z pierwszych informacji rowerzysta został potrącony przez samochód jadący w tym samym kierunku. Do zdarzenia doszło w momencie, kiedy kierujący rowerem skręcał w lewo. 77-letni mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierujący samochodem nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci poszukują świadków wypadku, którzy mogą pomóc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia. Osoby te proszone są o kontakt z KPP w Wyszkowie przy ul. Kościuszki 13 osobiście lub telefonicznie pod numerem 29 743 6200.

KPP

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *