Pomagają innym. Teraz sami potrzebują wsparcia

Trwa zbiórka pieniędzy na samochód dostawczy dla Fundacji Lepszy Los. Fundacja prężnie działa na terenie Wyszkowa pomagając potrzebującym mieszkańcom. W tym roku na święta przekazali prawie 300 paczek żywności. Dzięki serdeczności darczyńców mogą więcej! Fundacja planuje wyposażać rodziny w niezbędne sprzęty AGD, meble itp. – ale do tego niezbędny jest bus! 

Poniżej publikujemy nadesłany list do redakcji przez prezesa Fundacji Wojciecha Bieleckiego:

Szanowni Państwo!
Dzięki ciężkiej pracy oraz otwartości serc mieszkańców gminy Wyszków podczas zbiórek publicznych żywności, w przygotowywanych uroczystościach świątecznych, ale również poza nimi, cicho, kameralnie w naszej siedzibie, w tym roku udało nam się sprawić mnóstwo radości, zarówno dzieciom, rodzinom jak i osobom starszym, samotnym poprzez przekazanie ponad 290 paczek żywnościowych dla 194 osób i rodzin.
Pragniemy kontynuować zbiórki żywności przez cały najbliższy rok (nie tylko w okresie świątecznym), dodatkowo raz w miesiącu odbieramy żywność z Banków Żywności w Warszawie, która również służy i będzie służyć w 2019 roku potrzebującym.
Wiemy, jak bardzo zaskoczyliśmy wszystkich potrzebujących w tym roku obfitością paczek, widzieliśmy ich uśmiech i wzruszenie i właśnie taką pomoc pragniemy nieść również przez cały przyszły rok.
To nie koniec naszych planów, coraz więcej osób zgłasza się do nas z chęcią przekazania pralki, lodówki, mebli, niestety zmuszeni jesteśmy do rezygnacji ze względu na brak transportu.
Bez samochodu dostawczego nie damy rady, nasz stary, prywatny renault clio odmawia posłuszeństwa, dlatego zmuszeni jesteśmy prosić Was o wsparcie w zakupie busa.
Każdy Państwa gest, każda przekazana złotówka jest na wagę złota, na wagę potrzeb i godności naszych podopiecznych i nowych potrzebujących do których zamierzamy dopiero docierać.
Pragniemy się rozwijać, pragniemy pomagać na coraz większą skalę, niestety, ale, aby tak mogło się dziać, potrzebujemy również Państwa wsparcia na które bardzo liczymy i bardzo dziękujemy. Zespół Fundacji „Lepszy Los”.
https://www.lepszylos.pl/saniemikolaja/

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *