Piotr Borowiec naczelnikiem Wydziału Organizacyjnego

Piotr Borowiec został wybrany na naczelnika Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Wyszkowie. Na ogłoszenie o wolnym stanowisku kierowniczym odpowiedziało 7 osób (4 spełniło wymogi formalne). Naczelnik obowiązki służbowe obejmie 3 kwietnia.

Piotr Borowiec posiada wieloletnie doświadczenie w samorządzie terytorialnym. Ostatnio zatrudniony był jako naczelnik Biura Zarządu w Starostwie Powiatowym w Pruszkowie, gdzie odpowiadał za nadzór i bieżące działania w zakresie spraw związanych m.in. z organizacją pracy i obsługą zarządu, zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz realizacją polityki informacyjnej, komunikacją społeczną, kulturą i promocją.

Doświadczenie zawodowe zdobywał też pracując w Urzędzie Miejskim w Wołominie, Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie, a także w ogólnopolskich i lokalnych tytułach prasowych jako dziennikarz.

Piotr Borowiec ma 35 lat, mieszka w Markach. Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ma za sobą szereg kursów dotyczących m.in. kontroli zarządczej, dyscypliny finansów publicznych czy też zaawansowanego zdobywania informacji. Interesuje się sportem, historią, a także sprawami związanymi z bezpieczeństwem.

SP

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *