Ozdoby, jakich mało! Kiermasz świąteczny 2018 [FOTO]

Kiermasz świąteczny organizowany przez gminę Wyszków to już tradycja. Jak zawsze lokalni rękodzielnicy nie zawiedli, a na ich stoiskach nie zabrakło wielu nowości.  

Przedświąteczny kiermasz organizowany od kilku lat w C.H Galeo to okazja do inspiracji, zasięgnięcia wielu porad od rękodzielników, ale też zakupów dla siebie, czy bliskich. Na stoiskach głównie można było zobaczyć dekoracje upiększające wnętrza – nowoczesne stroiki, bombki na stojakach wykonywane techniką decoupage, haftowane anioły, czy drewniane zawieszki na ścianę. Tradycyjnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko społeczności Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku. Uczniowie wraz z nauczycielami słyną już z choinek wykonywanych z ziaren kawy, szyszek, czy liści. W tym roku nowością była choinka z pestek dyni pomalowanych na biało, a także ze skrawków firanki, dzięki czemu drzewka wyglądały jakby były otulone śniegiem. W tym roku dzieci wykonywały też duże, metrowe choinki z jutowych worków. Na kiermaszu nie zabrakło również wyjątkowych ozdób choinkowych – różnorodnie zdobionych bombek na styropianowym podkładzie, czy małych haftowanych aniołków. Można było zakupić też miody z gospodarstwa pszczelarskiego.

Reportaż świąteczny z udziałem rękodzielników już niebawem na naszej stronie. Usłyszycie m.in. jak wykonać niektóre ozdoby oraz jakie dekoracje modne są w tym roku.

MG

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *