Ostatnia prosta przed Wyszków Ligą [FOTO/AUDIO]

Do inauguracji nowej federacji amatorskiego futbolu w Wyszkowie został już tylko miesiąc. Nowe drużyny miały okazję sprawdzić się w przedligowym turnieju. Najlepszym okazał się FC Widelec.

30 amatorskich drużyn wzięło udział w ostatnim przedligowym turnieju na turfie zorganizowanym 10 marca w Tłuszczu. Rozgrywki były sprawdzianem dla nowych zespołów przygotowujących się do sezonu. Spotkanie zakończyło się zwycięsko dla wyszkowskiej drużyny FC Widelec, będącej uczestnikiem nadchodzącej Wyszków Ligi.

Wyszków Liga rozpocznie swoją działalność już za miesiąc. Jak zapewniają organizatorzy – wszystko jest już dopięte na ostatni guzik: boisko, oprawa techniczna, muzyczna oraz sędziowska. Miłośnicy piłki nożnej mogą liczyć również na nową jakość raportowania meczów, relacji foto i video, a także wywiady z zawodnikami oraz profesjonalny program ligowy.

Dla nas to szczególna edycja, ponieważ po raz pierwszy wychodzimy poza rodzime kręgi. Bardzo cieszy zainteresowanie naszą ligą oraz ilość zapisanych drużyn. Pokazuje to, że nasze już 8-letnie doświadczenie, przekłada się na spore zaufanie zawodników – mówi jeden z organizatorów.

Do pierwszej edycji Wyszków Ligi pozostało już niewiele wolnych miejsc. Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę internetową: www.ligabobra.pl/wyszkowliga.

Tagi:

1 Komentarz

  1. Hames Reply

    Fajna inicjatywa, mam nadzieję że wszystko wypali, ja jako cichy kibic trzymam za Organizatorów kciuki. Szkoda tylko że Starostwo Powiatowe nie chce wam pomóc w organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *