Odblaskowa choinka czeka na rozebranie! [FOTO/AUDIO]

Rozebrać choinkę jeszcze przed świętami? Tak, właśnie do tego zachęcają wyszkowscy policjanci. Odblaskowa choinka czeka na mieszkańców przed Komendą Powiatową Policji.

Od wczoraj (12.11) plac policyjnej komendy zdobi świąteczne drzewko. I choć udekorowanych choinek jest w Wyszkowie wiele, to ta jest szczególna, gdyż powstała w celu bezpieczeństwa mieszkańców. Choinkę, oprócz świątecznych światełek, zdobią odblaski, które czekają na nowych właścicieli

Każdy, kto przechodzi ulicą może podejść i zabrać odblaski, po to tylko, żeby potem z takim elementem chodzić. Przypomnę, że od pewnego czasu poza terenem zabudowanym istnieje obowiązek w godzinach nocnych używania elementów odblaskowych – mówi insp. Michał Toporkiewicz, Komendant Powiatowy Policji w Wyszkowie.

Akcja została zorganizowana przez wyszkowskich policjantów już drugi raz. Jak wspomina komendant, w ubiegłym roku mieszkańcy chętnie zabierali odblaski, a niektórzy zostawiali w to miejsce swoje ozdoby. Choinkę przekazały Lasy Państwowe, których elementy odblaskowe również znajdują się na drzewku.

MG/fot.KPP

Tagi:

1 Komentarz

  1. Kasik Reply

    Ja bym się bała iść tam i coś zabrać z choinki. ? Każdy ubiera i nikomu by nie przyszło na myśl rozebrać, jeszcze pod komendą ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *