Na zdrowie: Miód, czyli panaceum na wszystko

Gryczany na układ krążenia, lipowy na drogi oddechowe, a wielokwiatowy dla alergików. Miód to dobry środek zarówno na zapobieganie, jak i leczenie. Jak się okazuje, można go również stosować zewnętrznie. Jak prawidłowo korzystać z właściwości tego złotego daru natury? Jaki wybrać dla siebie? Czy gorąca herbata z miodem to dobre połączenie oraz jak rozpoznać wartościowy produkt? – o tym w audycji „Na zdrowie” mówił Andrzej Wojtczak, prezes Powiatowego Koła Pszczelarzy w Wyszkowie.

Na zdrowie to nowa audycja w jesiennej ramówce Radia Nadzieja. We wtorkowe przedpołudnia Martyna Gardocka zaprasza na rozmowy o zdrowym stylu życia. Gośćmi są mieszkańcy Wyszkowa lub osoby, które chętnie odwiedzają to miasto. Emisja o godz.10.40.

MG

Tagi:

1 Komentarz

  1. Student CKU Wyszkow Reply

    Bardzo ciekawa audycja przedstawiajaca Polskie produkty pszczele bez antybiotykow, ktore sa zabronione w Polsce w przeciwienstwie do naszych sasiadow!
    Pani doctor stomatologii Beata Szuta z Warszawy z kliniki przy ul. Wiktorskiej poszukuje miodu z mniszka lekarskiego.tel kontaktowy 22881152 lub,798608090.
    Jestem sluchaczem bardzo ciekawego kursu Pszczelarz organizowany przez CKU Wyszkow. Pan Andrzej Wojtczak jest nauczycielem uczacym praktycznych zasad produkcji pszczelarskiej
    Szkola wystapila o dotacje w zalozeniu przyszkolnej pasieki edukacyjnej w Wyszkowie. Nie wiem czy Pula finansowa dotrze do szkoly? Moze audycje radiowe pomoglyby w zrealizowaniu projektu edukacujnego dla przyszlych chetnych pszczelarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *