Moja rezygnacja jest naturalną konsekwencją odejścia ministra Kowalczyka

Anna Król z Wyszkowa nie jest już prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Jak tłumaczy, rezygnacja z pełnienia tej funkcji wiążę się z dymisją Henryka Kowalczyka, ministra środowiska.

Moja dotychczasowa praca związana była z zadaniami realizowanymi przez ministra środowiska Henryka Kowalczyka. W związku z tym, że bardzo ambitne i poważne zadania, które sobie założyliśmy zostały zrealizowane – chodzi tutaj przede wszystkim o wdrożenie pierwszego w Polsce prospołecznego programu do walki ze smogiem „Czyste Powietrze”, czy przygotowanie oferty środowiskowej dla rolników – jasne jest, że moja rezygnacja jest naturalną konsekwencją odejścia z Ministerstwa Środowiska ministra Henryka Kowalczyka – podaje dla Wyszków24.pl Anna Król.

Wyszkowianka ma już kolejne plany zawodowe, jednak jak podkreśla – jest za wcześnie, żeby się nimi dzielić i mówić o szczegółach. Prezesem WFOŚiGW w Warszawie była od marca tego roku.

MG

Tagi:

4 Komentarzy

  1. Brodacz Reply

    Wyrzucili ją bo gnębi pracowników i nie ma żadnych kompetencji. Wszędzie gdzie się pojawia to wprowadza zamęt. Nawet nie zna założeń programowych PiS a objeżdża każde wydarzenie organizowane przez partię. To zwykła karierowiczka. Nie mogła odejść wraz z dymisja Kowalczyka ponieważ sam minister się tego nie spodziewał. Żenada.

  2. Monia Reply

    Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : wyspakobiet.eu/monia25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *