Letnie Kino Nadziei odwiedziło Brańszczyk

W miniony weekend mieszkańcy gminy Brańszczyk mieli okazję obejrzeć filmy na świeżym powietrzu. Kino pod chmurką organizowane przez Radio Nadzieja odbyło się na terenie Skansenu. 

Letnie Kino Nadziei to inicjatywa Radia Nadzieja, które jest rozgłośnią diecezji łomżyńskiej. W tej edycji filmy zostaną wyświetlone w 15 miejscowościach z naszego regionu. W tym roku na mapie projekcji Letniego Kina znalazł się również Brańszczyk.

W sobotę mieszkańcy mieli okazję wspólnie obejrzeć film „Historia Marii”. To oparta na faktach opowieść o czternastoletniej, głuchoniemej Marie Heurtin, która przebywa w specjalnym ośrodku prowadzonym przez siostry zakonne. Tam z zamkniętej, wystraszonej i wycofanej dziewczyny, staje się niezależną, samowystarczalną kobietą.

Po raz pierwszy Letnie Kino w swoim repertuarze zawarło film animowany, który w Brańszczyku został wyświetlony w niedzielę. Bajka „Kumple z dżungli” przyciągnęła zarówno starszych, jak i młodszych. Zwierzęcy superbohaterowie i ich losy rozbawiły widzów.

Kolejna najbliższa projekcja Letniego Kina odbędzie się 8-9 sierpnia (czw-pt) o godz. 21.00 w Szepietowie (powiat wysokomazowiecki) na placu przy Spółdzielni Mieszkaniowej.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *