Kontakt

Wyszkowski Portal Informacyjny – Wyszków24.pl jest serwisem należącym do CEM SpesMediaGroup – grupy medialnej diecezji łomżyńskiej. Znajdziecie tutaj informacje z Wyszkowa i okolic, a także materiały z życia Kościoła. Publikujemy również tutaj niektóre audycje emitowane na antenie Radia Nadzieja, szczególnie te dotyczące Wyszkowa.

Patronat Medialny
Portal Wyszków24.pl obejmuje patronatem medialnym przedsięwzięcia, które wpisują się w działalność statutową CEM SpesMediaGroup. Są to wydarzenia kulturalne, edukacyjne, społeczne, patriotyczne, muzyczne, religijne i sportowe. Istnieje możliwość objęcia patronatem medialnym wydarzenia przez wszystkie (lub wybrane) prowadzone przez nas podmioty: Radio Nadzieja, portal wZasięgu.pl, portal Wyszkow24.pl, tygodnik Głos Katolicki.

W celu uzyskania patronatu medialnego prosimy o przesłanie prośby na adres: promocja@spesmedia.pl.

Telefonicznie informacje o patronatach medialnych udzielane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 – tel. 86 215 14 10. Patronat medialny Radia Nadzieja nie oznacza deklaracji wkładu finansowego w przedsięwzięciu ze strony rozgłośni. Radio Nadzieja zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

red. Martyna Gardocka
tel. 510 262 426
m.gardocka@spesmedia.pl

Reklama na łamach portalu i na antenie Radia Nadzieja – KLIKNIJ TUTAJ

CEM SpesMediaGroup
Wyszkowski Portal Informacyjny – Wyszków24.pl

ul. Sadowa 3
18-400 Łomża
tel.: 86/215 14 10