Sejmik: Joanna Bala z największym poparciem w powiecie [Pełna lista wszystkich kandydatów]

Największą liczbę głosów spośród kandydatów do Sejmiku Województwa Mazowieckiego zdobyła Joanna Bala startująca z listy KW Prawo i Sprawiedliwość. Łącznie, kandydaci z list tego komitetu zebrali w powiecie wyszkowskim 13165 głosów

Wyniki wyborów do Sejmiku Województwa Mazowieckiego nie są jeszcze rozstrzygnięte. Poniżej przedstawiamy, jak głosowali mieszkańcy powiatu wyszkowskiego:

KANDYDACI REPREZENTUJĄCY POWIAT WYSZKOWSKI:

  1. Joanna Bala (KW PiS) – 7025 głosów
  2. Cecylia Domżała (KW PSL) – 5560 głosów
  3. Teresa Trzaska (KWW Kukiz’15) – 796 głosów
  4. Maciej Wójcik (KKW Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska – 520 głosów
  5. Adam Bodzan (KWW Bezpartyjni Samorządowcy) – 454 głosy
  6. Andrzej Wójcik (KW Wolni i Solidarni) – 244 głosy
  7. Karol Dądera (KW Ruch Narodowy RP) – 157 głosów
  8. Michał Marzoch (KW Ruch Narodowy RP) – 157 głosów
  9. Magdalena Kotlarz (KWW Kukiz’15) – 101 głosów
  10. Magdalena Melion (KW Ruch Narodowy RP) – 90 głosów
  11. Tadeusz Stoszewski (KWW Wolność w Samorządzie) – 46 głosów

WSZYSTKIE GŁOSY MIESZKAŃCÓW POWIATU:

Lista nr 1 – KWW Bezpartyjni Samorządowcy – łącznie 1557 głosów

  1. Krzysztof Gajowniczek – 336 głosów
  2. Zofia Błońska – 125 głosów
  3. Marcin Krupa – 75 głosów
  4. Joanna Kubeł – 61 głosów
  5. Adam Bodzan – 454 głosów
  6. Anna Malitka – 79 głosów
  7. Grzegorz Janiszewski – 64 głosy
  8. Urszula Elżbieta Kowalczyk – 151 głosów
  9. Henryk Ireneusz Tomasiewicz – 21 głosów
  10. Maria Antonina Krawczyk – 85 głosów
  11. Łukasz Łubkowski – 106 głosów

Lista nr 2 – KW Polskie Stronnictwo Ludowe – łącznie 102 głosy

  1. Jania Ewa Orzełowska – 350 głosów
  2. Mirosław Jan Augustyniak – 541 głosów
  3. Marian Krupiński – 684 głosy
  4. Cecylia Domżała – 5560 głosy
  5. Jerzy Piesio – 92 głosy
  6. Mariusz Kozera – 54 głosy
  7. Rafał Pieniak – 65 głosów
  8. Anna Agnieszka Wieczorek – 163 głosy
  9. Ewa Pędzich-Ościłowska – 98 głosów
  10. Anna Tarkowska – 102 głosy

Lista nr 3 – KW Partia Zieloni – łącznie 308 głosów

  1. Urszula Sara Zielińska – 138 głosów
  2. Paweł Jerzy Nawrocki – 29 głosów
  3. Irena Kołodziej – 44 głosy
  4. Tomasz Grzegorz Wilczyński – 60 głosów
  5. Katarzyna Mitros – 37 głosów

Lista nr 4 – KWW Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska – łącznie 3099 głosów

  1. Elżbieta Lanc – 1444 głosy
  2. Krzysztof Tadeusz Gruziński – 120 głosów
  3. Andrzej Wiesław Kalicki – 96 głosów
  4. Ryszard Dziadak – 79 głosów
  5. Ewa Jolanta Flaga – 104 głosy
  6. Robert Sobiech – 68 głosów
  7. Andrzej Daniluk – 39 głosów
  8. Dorota Jastrzębska – 328 głosów
  9. Marzena Danielak – 44 głosy
  10. Maciej Mirosław Wójcik – 520 głosów
  11. Bożena Sawicka – 257 głosów

Lista nr 5 – KWW SLD Lewica Razem – łącznie 620 głosów

  1. Krzysztof Filipek – 215 głosów
  2. Maciej Tadeusz Prandota – 11 głosów
  3. Krzysztof Kołodziejczyk – 106 głosów
  4. Elżbieta Halina Stawowska – 35 głosów
  5. Wiesław Lipowski – 20 głosów
  6. Eryka Anna Rowicka – 26 głosów
  7. Michał Dariusz Fierka – 9 głosów
  8. Sylwia Matyja – 36 głosów
  9. Patryk Laskowski – 44 głosy
  10. Tomasz Zbigniew Zagrodzki – 11 głosów
  11. Sandra Ngoc Dinh-Hong – 107 głosów

Lista nr 6 – KW Razem – łącznie 278 głosów

  1. Dorota Zofia Olko – 88 głosów
  2. Tomasz Andrzej Pniewski – 17 głosów
  3. Ewa Danuta Zielińska – 52 głosy
  4. Aleksandra Ewa Szkudłapska – 11 głosów
  5. Patryk Eryk Reguła – 26 głosów
  6. Maja Joanna Czepiel – 19 głosów
  7. Piotr Krajewski – 55 głosów
  8. Andrzej Rafał Broniarek – 10 głosów

Lista nr 7 – KW Ruch Narodowy RP – łącznie 627 głosów

  1. Witold Sławomir Tumanowicz – 147 głosów
  2. Adam Eliasz Durka – 42 głosy
  3. Karol Dądera – 157 głosów
  4. Magdalena Patrycja Melion – 90 głosów
  5. Michał Marzoch – 157 głosów
  6. Paulina Danuta Małyszek – 20 głosów
  7. Milena Agata Iwanowska – 14 głosów

Lista nr 8 – KWW KUKIZ`15 – łącznie 1997 głosów

  1. Maria Piłka – 498
  2. Zbigniew Dąbrowski – 121 głosów
  3. Ireneusz Kulesza – 110 głosów
  4. Teresa Trzaska – 796 głosów
  5. Barbara Maria Sadowska – 105 głosów
  6. Mariola Zofia Kowalewska – 83 głosy
  7. Wanda Maria Ługowska – 25 głosów
  8. Magdalena Kotlarz – 101 głosów
  9. Radosław Leszczyński – 93 głosy
  10. Hubert Michał Pasiak – 65

Lista nr 9 – KWW Wolność w Samorządzie – łącznie 632 głosy

  1. Łukasz Zdunek – 177 głosów
  2. Aneta Anna Salamon – 33 głosy
  3. Cezary Cybulski – 35 głosów
  4. Paweł Bala – 96 głosów
  5. Edyta Radzikowska – 28 głosów
  6. Tadeusz Stoszewski – 46 glosów
  7. Ewa Kądziela – 64 głosy
  8. Maria Tobiasz – 21 głosów
  9. Michał Harasim – 16 głosów
  10. Piotr Paweł Stefaniuk – 5 głosów
  11. Natalia Ewa Korwin-Mikke – 111

Lista nr 10 – KW Prawo i Sprawiedliwości – łącznie 13165 głosów

  1. Wojciech Józef Kudelski – 2331 głosów
  2. Marcin Grabowski – 980 głosów
  3. Krzysztof Jan Żochowski – 578 głosów
  4. Joanna Bala – 7025 głosów
  5. Michał Tadeusz Góras – 134 głosy
  6. Jacek Kozaczyński – 168 głosów
  7. Krzysztof Winiarski – 331 głosy
  8. Dorota Skrzypek – 414 głosy
  9. Maciej Górski – 230 głosów
  10. Barbara Rogalska – 696 głosów
  11. Elżbieta Woźniak-Sionek – 278 głosów

Lista nr 11 – KW Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin – łącznie 371 głosów

  1. Agnieszka Nartonowicz – 158 głosów
  2. Marek Szabłowski – 49 głosów
  3. Adrian Dzięgielewski – 28 głosów
  4. Grażyna Bobowska – 44 głosy
  5. Zdzisława Dzięgielewska – 19 głosów
  6. Romuald Lech Wierzbicki – 9 głosów
  7. Ewa Szczubełek – 64 głosy

Lista nr 12 – KWW Jedność Narodu – Wspólnota – łącznie 228 głosów

  1. Henryk Dmowski – 32 głosy
  2. Dariusz Leon Żochowski – 23 głosy
  3. Mirosław Stanisław Jedynak – 11 głosów
  4. Katarzyna Joanna Sieniawska-Sokołowska – 10 głosów
  5. Olga Miłosz – 37 głosów
  6. Kamila Gałecka – 1 głos
  7. Hanna Łuka-Kosel – 5 głosów
  8. Renata Danuta Henning – 29 głosów
  9. Dorota Gutowska – 29 głosów
  10. Kazimierz Rudzki – 15 głosów
  11. Sławomir Adam Kulas – 26 głosów

Lista nr 13 – KW Wolni i Solidarni – łącznie 468 głosów

  1. Andrzej Wójcik – 244 głosy
  2. Tomasz Maciej Rycielski – 9 głosów
  3. Maria Grażyna Tul – 18 głosów
  4. Sara Kanonowicz – 44 glosy
  5. Jarosław Wilkowski – 25 głosów
  6. Zenon Józef Paśnicki – 6 głosów
  7. Jolanta Krawczak – 48 głosów
  8. Barbara Leszczyńska – 40 głosów
  9. Anna Teresa Matyszewska – 34 głosy

MG

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *