Jeszcze więcej informacji z Wyszkowa w Radiu Nadzieja

Ruszyła jesienna ramówka Radia Nadzieja. W nowym programie usłyszymy nie tylko dużo dobrej muzyki, ale jeszcze więcej informacji z Wyszkowa. 

Radio Nadzieja to rozgłośnia diecezji łomżyńskiej, która każdego dnia dzieli się ze słuchaczami dużą porcją aktualnych informacji z regionu. To też dobra muzyka, ciekawe rozmowy z zaproszonymi gośćmi i różnorodne audycje. W zasięgu radia mieszka około pół miliona osób, a średnio 200 tysięcy jest z nami przynajmniej raz w tygodniu.

Serwis informacyjny, czyli najświeższe wiadomości z regionu (w tym z Wyszkowa) są emitowane na antenie o godz. 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 13.00, 14.00 i 16.00. Podsumowanie najważniejszych wiadomości dnia – godz. 17.00, 20.00 i 22.00.

Filozofia Przedszkolaka to audycja, w której gośćmi są dzieci z Przedszkolaka nr 2 w Wyszkowie. Mali filozofowie znają odpowiedzi na wszystkie pytania, o czym można przekonać się od poniedziałku do piątku o godz. 9.13.

Na zdrowie to nowa audycja w jesiennej ramówce. We wtorkowe przedpołudnia Martyna Gardocka zaprasza na rozmowy o zdrowym stylu życia. Gośćmi są mieszkańcy Wyszkowa lub osoby, które chętnie odwiedzają to miasto. Emisja o godz.10.40.

Popołudniowa rozmowa Radia Nadzieja to różnorodne tematy i bieżące kwestie związane z regionem, ale nie tylko. W tym miesiącu gości z Wyszkowa będzie można usłyszeć w poniedziałek (09.09), wtorek (17.09) i czwartek (26.09) o godz. 16.10.

Gość Dnia to codzienne poranne rozmowy osób związanych z życiem regionu, mających wpływ na lokalną rzeczywistość polityczną, kulturalną i społeczną. Nie brakuje także tematów religijnych i sportowych. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 9.30.

Rozmowy i audycje oraz najważniejsze wiadomości z Wyszkowa publikowane są na naszym portalu w zakładce AUDYCJE. O Gościach Dnia z Wyszkowa przeczytać można w zamieszczanych artykułach, np. TUTAJ.

Aby być na bieżąco zachęcamy do słuchania radia online przez stronę: https://radionadzieja.pl/online/.

Od 1 września 2018 roku Radio Nadzieja 103,6 fm
jest wydawcą portalu Wyszków24.pl

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *