Jesteś gotowy na Nowe Życie?

Jeśli czytasz ten artykuł to zrobiłeś już pierwszy krok. Krok, który postawiło przed Tobą wiele osób dających teraz świadectwa przemian w swoim życiu. A wszystko dzięki temu, że zdecydowali się poznać Boga żywego, działającego, realnego. A Ty? Jesteś gotowy na Nowe Życie?

Życie w doświadczeniu bliskości samego Boga… brzmi interesująco, prawda? Kurs Nowe Życie to wyjątkowy czas – to inspirujące i praktyczne nauczania przepełnione świadectwami osób świeckich oparte na najważniejszych prawdach życia duchowego. To czas, kiedy odnajdujesz odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań, czy wreszcie – czas decyzji, które pomogą zmienić bieg Twojego życia.

Jeśli chcesz utwierdzić się w przekonaniu, że Bóg istnieje, zbliżyć się do Jezusa, który uzdrawia, wyzwala i umacnia, nadać swojemu życiu nowy sens, pozwolić Bogu dotknąć swojego serca, nauczyć się żyć z Nim w bliskości, czy też wyzwolić się poczucia beznadziei, pustki – to jest zaproszenie właśnie dla Ciebie.

Kurs Nowe Życie organizowany przez wspólnotę Theoforos, odbędzie się w dniach 31 maja-2 czerwca w Szkole Podstawowej w Leszczydole Starym. Rozpoczyna się w piątek Mszą św. o godz. 18:00 w sanktuarium Świętej Rodziny. Kurs jest całością, nie ma możliwości uczestniczenia tylko w jego części. Skierowany jest dla osób, które ukończyły 18-sty rok życia. Koszt to 60 zł. Cena zawiera: koszt uczestnictwa, materiały, wyżywienie (obiad i kolację w sobotę, słodki poczęstunek oraz kawa/herbata/woda).

Szczegóły:http://wyszkow.theoforos.pl/kursy-sne-theoforos-oddzial-wyszkow/nowe-zycie/

MG

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *