Jeleń po uderzeniu wpadł do auta. Jedna osoba w szpitalu

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w okolicach lasów, łąk i pól, gdzie na drogę często wychodzą dzikie zwierzęta. W niedzielę, 6 października w zderzeniu samochodu osobowego z jeleniem ranna została jedna osoba. 

Wczoraj wieczorem w miejscowości Porządzie na odcinku drogi prowadzącej przez las doszło do wypadku drogowego z udziałem zwierzęcia. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący pojazdem audi jadąc od miejscowości Rząśnik w kierunku Wyszkowa uderzył w przebiegającego przez jezdnie jelenia. W wyniku uderzenia zwierzę odbiło się od pojazdu i wpadło do środka samochodu tej samej marki jadącego z przeciwnego kierunku. Ranny został 16-letni pasażer, którego przetransportowano do szpitala w Warszawie.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach w okolicy lasów, łąk i pól. Funkcjonariusze przypominają też o znakach ostrzegających – „Uwaga dzikie zwierzęta”, które nie przez przypadek ustawione są w miejscach, gdzie występują takie zagrożenia.

KPP

Tagi:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *