Jasełka w Brańszczyku już w niedzielę! [REPORTAŻ]

Od 12 lat uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku przygotowują plenerowe jasełka. Jest to widowisko, na które przyjeżdżają mieszkańcy nie tylko powiatu wyszkowskiego, ale też okolicznych miejscowości.

„Śpiewajmy i grajmy Mu…” pod takim hasłem uczniowie i nauczyciele z ZSS w Brańszczyku oraz kapela „Góralska Hora” przygotowali tegoroczne, plenerowe jasełka. Widowisko będzie można zobaczyć już w niedzielę, 16 grudnia o godz. 17.00 w Skansenie, przy ul. Jana Pawła II 65A.

Dla społeczności ZSS w Brańszczyku okres przedświąteczny to czas wytężonej pracy – przygotowywane są nie tylko jasełka, ale również ozdoby świąteczne wystawiane na corocznie organizowanym kiermaszu, na który gmina zaprasza jutro (15.12) do C.H. Galeo.

W ubiegłym roku dzieci z Brańszczyka o swoich artystycznych talentach opowiedziały na antenie Radia Nadzieja. Posłuchajcie, jak wiele dla innych mogą zrobić osoby z niepełnosprawnościami.

Tym razem Radio Nadzieja i Wyszków24.pl również wesprą działania ZSS w Brańszczyku. Efekty reportażu, nad którym będziemy pracować na plenerowych jasełkach opublikujemy jeszcze przed świętami.

MG

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *