Janusze Stand-upu w Wyszkowie. Zgarnij bilety!

Mamy do rozdania dwa bilety na Januszy Stand-upu. Łukasz Kaczmarczyk, Bartosz Gajda i Pan Li wystąpią na wyszkowskiej scenie „Hutnika” już 14 września. Weź udział w konkursie!

„Trzech jeźdźców apokalipsy, Młody Pan, Łowca i Magik, odziani w białe skarpetki komedii i znoszone sandały doświadczenia estradowego. Oto wychodzą przed Państwem na scenę jako JANUSZE STAND-UPU!
Łukasz Kaczmarczyk, Bartosz Gajda i Pan Li tworzą niewiarygodny mix trafnych spostrzeżeń i zaskakujących puent o Polakach i ich mentalności. Szybkie jak Passat riposty, żarty wysmakowane jak nóżki w galarecie, odpowiedzi na najważniejsze pytania tego świata: „skąd mają na to piniążki” i „jak żyć Panie Premierze?” To wszystko uderzy Wam do głowy niczym słodki bimber, na każdym naszym wyjątkowym występie. „Prosimy w gości” – my – Janusze Stand-upu! (Przed wejściem należy wytrzeć buty!)” – obok takiej zapowiedzi nie można przejść obojętnie.

Zapewnij sobie i osobie towarzyszącej dużą dawkę humoru zupełnie za darmo. Wystarczy, że w komentarzu pod naszym artykułem na Facebook`u napiszesz swój ulubiony kawał/suchar/żart i zbierzesz pod nim największą ilość like`ów, a dwie wejściówki trafią w twoje ręce. Zapraszamy do zabawy!

Rozstrzygnięcie konkursu: 13 września, godz. 22.00

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *