Halowy turniej rozstrzygnięty. Wyszkowianie chcą więcej rozgrywek [AUDIO/FOTO]

18 drużyn zagrało w halowym turnieju „6” piłkarskich o puchar Wyszkowa. Rozgrywki trwały ponad 10 godzin. Pierwsze miejsce zajęła drużyna REM-BUD. Kibice i piłkarze chcą więcej takich inicjatyw.

25 listopada od godz. 10 w hali WOSiR trwały rozgrywki „6” piłkarskich. Na halowy turniej zgłosiło się, tak jak w roku ubiegłym, 18 drużyn. W finałowych meczach zmierzyli się FC Diabły, PBS Wyszków, REM-BUD i FC Widelec. Pierwsze miejsce w tegorocznym turnieju wywalczyła drużyna REM-BUD w składzie: Marcin Mianowicz, Piotr Jadowski, Krystian Bielski, Marcin Tyszka, Przemysław Dziecątko, Szymon Wycech, Maciej Szymanik, Paweł Wycech, Konrad Wojciechowski i Mateusz Jakubowski.
Na drugim miejscu uplasowali się grający pod nazwą FC Widelec: Rafał Jaczewski, Albert Głowacki, Łukasz Rogulski, Alan Wróbel, Tomasz Jezierski, Robert Kowalczyk, Łukasz Kowalczyk, Mateusz Zając i Łukasz Szymański.
Trzecie miejsce przypadło drużynie FC Diabły w składzie: Krzysztof Drzymała Jarosław Wyszyński, Piotr Wyszyński, Adam Wyszyński, Michał Olszewski, Rafał Wróbel, Michał Arbaszewski, Dominik Tymiński, Robert Wałowski.
Na czwartym miejscu
stanął zespół PBS Wyszków, czyli Łukasz Bloch, Adrian Archacki, Sylwester Harasim, Mirosław Augustynik, Marcin Myśliwiec, Paweł Kurbiel, Grzegorz Kucharczyk, Michał Milewski, Robert Szulc i Łukasz Dubniak.

Tytuł najlepszego bramkarza otrzymał Marcin Mianowicz (REM-BUD). Królem strzelców został Robert Szulc (PBS Wyszków), a najlepszym zawodnikiem turnieju był Tomasz Jezierski (FC Widelec).

Kibice podczas turnieju wytrwale dopingowali graczy, wśród nich znalazły się osoby obecne na trybunach przez ponad 10 godzin. Wyszkowianie przyznali, że takich rozgrywek w mieście jest za mało – Poziom tego turnieju jest naprawdę wysoki. Jak widzimy wszyscy wokoło to się cieszy bardzo dużym zainteresowaniem (…) tylko szkoda, że taka inicjatywa odbywa się raz w roku  / – Musimy aż do Ostrówka jeździć na mecze, żeby grać w piłkę nożną, a w Wyszkowie jest tyle ekip, które naprawdę pokazałyby klasę / – Wolelibyśmy, żeby to było co niedziela – mówili.
Jednak by turniej miał swój prestiż raczej będzie organizowany raz w roku, jak dotychczas – stwierdził dyrektor WOSiR-u Marek Wiśniewski

Pełną relację z udziałem kibiców, graczy, zwycięskiej drużyny oraz dyrektora WOSiR-u usłyszycie klikając w poniższy link:

Turniej halowy sędziowali Marian Zalewski i Tomasz Dąbrowski.

MG

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *