Grzegorz Nowosielski wygrywa w pierwszej turze. „Poprawiłem swój wynik” [WYWIAD/AUDIO]

Z wciąż jeszcze nieoficjalnych informacji wynika, iż w wyborach samorządowych na urząd burmistrza Wyszkowa zwyciężył Grzegorz Nowosielski, z wynikiem 52% głosów. Tym samym został wybrany w pierwszej turze wyborów na piątą kadencję. 

To bardzo dobry wynik, ale też duże zobowiązanie, bo procentowo zdobyłem 52%, ale liczbowo „poprawiłem” wynik o prawie tysiąc głosów. Stąd to też duży mandat zaufania. Ale zdaję sobie sprawę z oczekiwań społecznych. Jest to nowe otwarcie połączone z zaufaniem do mojego programu. Chcę spełnić wszystkie oczekiwania, które społeczeństwo składa w mojej kandydaturze – mówi w porannej rozmowie z Radiem Nadzieja i naszym portalem Grzegorz Nowosielski.

W jakim kierunku chce pan poprowadzić Wyszków przez najbliższe pięć lat?

W nadchodzącej kadencji chcemy się wpisać w programy rządowe. Rząd wyszedł z ofensywą wielu programów, wspierających osoby indywidualne i grupy społeczne. Chcemy się wpisać w „Czyste powietrze”, ale też w programy dofinansowania dróg i przedszkoli. Oczywiście, jak do tej pory, będziemy korzystać z funduszy unijnych. Krok po kroku chcę realizować swój program wyborczy: rozwój oświaty, jak i infrastruktury i projektów twardych.

Czy spodziewał się Pan wygranej w pierwszej turze? Niekiedy ciężko jest, po czterech kadencjach na to liczyć.

Nie robiliśmy sondaży, ale pewne symptomy wskazywały, że poparcie będzie duże. Mówiąc nieskromnie: spodziewałem się, że wygramy pierwszą turę dość wysoko, ale będzie druga tura, albo po prostu wygram w pierwszej turze.

Dziękuję za rozmowę.

Tagi:

4 Komentarzy

  1. zax Reply

    Niech jeszcze więcej na rozdaje swoim poplecznikom Zyśkowi i reszcie. Nic nie robi dla obywateli tylko umarza podatki tym, którzy zatrudniają Ukraińców

  2. Młody przedsiębiorca / Suweren z Wyszkowa. Reply

    Gratulacje !
    To kolejne; dobre lata dla Wyszkowian i Wyszkowa.
    Niech miasto kwitnie a magistrat realizuje program !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *