ESTETICA w nowej odsłonie!

Profesjonalna obsługa w nowoczesnym wnętrzu – Gabinet Kosmetyczny ESTETICA zaprasza do nowej lokalizacji.

Z czego słynie ESTETICA? Z precyzyjności i profesjonalności – mówią osoby, które od lat są klientami tego salonu urody. Teraz ESTETICA przyciąga też wyjątkową aranżacją w nowej lokalizacji! Pastelowe kolory przełamane nowoczesnymi dodatkami, profesjonalny sprzęt, przestronne wnętrza, a wszystko w obecności wykwalifikowanej kadry – to zdecydowanie sprzyja zrelaksowaniu i odprężeniu.

ESTETICA w swojej ofercie ma nowoczesne zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało. Do wyboru jest również wiele zabiegów estetycznych. Salon oferuje także epilację, depilację, manicure, pedicure i makijaż okolicznościowy. Nowością Gabinetu jest lifting rzęs, który zapewnia długotrwałe podkręcenie, przyciemnienie i pogrubienie naturalnych rzęs. Efekt utrzymuje się do 6 tygodni. Klientki upodobały sobie również zabiegi wyszczuplające bańką chińską i carboxyterapię, dzięki którym można pozbyć się cellulitu i rozstępów.

Nowy lokal mieści się przy ul. F. Chopina 11 lok. 3U. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00, a w soboty 9.00-15.00. Zapisy pod nr tel. 516 628 100.

artykuł promocyjny

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *