[AKTUALIZACJA] Dwudziestolatki ofiarami tragicznego wypadku

W nawiązaniu do wczorajszego (15.10) tragicznego wypadku, o którym informowaliśmy na łamach naszego portalu, przekazujemy zaktualizowane wiadomości.

15 października po godzinie 17.00 na odcinku trasy Porządzie-Białebłoto, a dokładnie w miejscowości Nowa Wieś (gmina Brańszczyk) doszło do śmiertelnego wypadku. Kobieta jadąca wraz z dwiema pasażerkami autem marki Toyota Avensis w kierunku miejscowości Białebłoto z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na lewą stronę jezdni. Auto uderzyło w drzewo. Wszystkie podróżujące zginęły na miejscu.

Przyczyną wypadku mogło być albo brak koncentracji albo kierowca wystraszył się czegoś i zjechał na drugi pas… trudno jest teraz powiedzieć, co spowodowało tę tragedię – tłumaczy mł. bryd. Marek Krzyżański, komendant KP PSP w Wyszkowie.

Wszystkie kobiety były mieszkankami powiatu wyszkowskiego. Po uderzeniu dwie z nich znajdowały się w aucie – Z samochodu wydobyliśmy dwa ciała. Musieliśmy odciąć dach i drzwi, żeby uwolnić te kobiety. Natomiast trzecia, najprawdopodobniej, która prowadziła auto, została wyrzucona i znajdowała się poza pojazdem – informuje komendant.

Trzy dwudziestolatki były związane z damską drużyną piłki nożnej kobiet UKS Loczki Wyszków. Dwie z nich to zawodniczki, trzecia – wierny kibic i przyjaciel klubu.

Różaniec w intencji ofiar wypadku odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00 w kaplicy Wieczystej Adoracji w kościele św. Wojciecha.
Planowane są również różańce parafialne: o godz. 17.30 w kościele św. Wojciecha, a o 18.30 w sanktuarium Świętej Rodziny.

Redakcja portalu Wyszków24.pl zrezygnowała z publikacji zdjęć z miejsca wypadku.

MG

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *