-50% na okulary progresywne i inne zniżki w SPEC OPTYK

Do końca sierpnia wyjątkowe okazje cenowe w Salonach Optycznych SPEC OPTYK. Promocje obejmują szkła w okularach progresywnych i soczewki dla kierowców DriveCare.

Zamień dwie pary okularów na jedną
Okulary progresywne to idealny produkt dla osób, które na co dzień używają dwóch par okularów – do czytania i do chodzenia. Te okulary spełniają podwójną funkcję. Soczewki w okularach progresywnych to unikalna konstrukcja nowej generacji, która zapewnia indywidualne dopasowanie do użytkownika i jego stylu życia. Okulary te pozwalają na łatwą adaptację, komfortowe widzenie i łagodne przejścia od dali do bliży. Wszystko w zależności od wybranego wariantu konstrukcyjnego.

Okularami progresywny głównie interesują się osoby po 40. roku życia. To ta grupa osób najczęściej potrzebuje dodatkowej pary okularów do czytania. Klienci podkreślają, że dzięki okularom progresywnym nie mrużą oczu patrząc w dal, czy też nie odsuwają kartki z tekstem, kiedy chcą coś przeczytać – co było bolączką, wówczas gdy nie mieli przy sobie tych drugich okularów do czytania. Teraz mają wszystko w jednym – tłumaczy pan Grzegorz ze SPEC OPTYK.

Oferta promocyjna trwa do końca sierpnia. Rabat na szkła progresywne sięga 50%.

Komfortowa jazda po zmierzchu, czyli soczewki DriveCare
Łatwe czyszczenie, szybkie odparowywanie, przejrzyste widzenie po zmierzchu, ochrona przed oślepianiem światłami pojazdów z naprzeciwka, wyostrzenie poboczy, czyli soczewki DriveCare. Produkt skierowany jest głównie do kierowców, którzy za kółkiem spędzają większą część dnia. Soczewki służą do codziennego użytkowania, choć ich wpływ na komfort podróżowania szczególnie dostrzega się po zachodzie słońca. Dodatkowo są bardzo estetyczne, wyróżniają się złoto-różowym kolorem powłoki antyrefleksyjnej.

Produkt dedykowany jest dla osób, które na co dzień noszą okulary. Komplet soczewek  do końca sierpnia to koszt 350 zł. Warto skorzystać!

Salony Optyczne SPEC OPTYK znajdują się w trzech lokalizacjach
– Wyszków, ul. Daszyńskiego, tel. 29 6438306
– Wyszków, ul. Sowińskiego 58 (Galeria Rondo), tel. 604 619 059
– Zabrodzie, ul. Reymonta 14, tel. 604 626 635

artykuł promocyjny

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *